SPELAS JUST NU: RICHARD MARX - ANGELIA (07:15)       LÅTEN INNAN: MADONNA - OPEN YOUR HEART (07:11)


Kontakta oss

Du når oss på många sätt

 

Telefon

Redaktion 0512 - 30 20 01

Studion 0512 - 65 90 09

 

SMS

Skriv: treby gör mellanslag skriv ditt medelande , skicka detta till 72550

 

Mail Adresser

Redaktion - info@radiotreby.se

Säljare / Marcus Larsson - Marcus@radiotreby.se

Ekonomi / Daniel Andersson - Daniel@radiotreby.se

Programledare / Kristofer Granefelt - Kristofer@radiotreby.se

Programledare / Sandra Hansson - Sandra@radiotreby.se

Programledare / Svante Dalemo - Svante@radiotreby.se

Studion -
Studion@radiotreby.se

Skicka musik - Musik@radiotreby.se

Evenemagstips - Evenemang@radiotreby.se

 

 

Vanlig post och besökar adress

 

Radio Treby

Gradgatan 2

534 50 Vara

 

 

 

 

Karta - klicka här

Namn
Telefon
Email
Meddelande
 
Copyright © 2017 Radio Treby | Jingel och radioreklam | Webbdesign av Nordblom Media