Personal

Marcus Larsson är grundaren av Radio Treby och ansvarig utgivare av det som hörs i radion. Jobbar som säljare och reklamläggare, men håller i många trådar på kanalen.
0512 – 30 20 01
marcus@radiotreby.se

Daniel Andersson är numera tjänstledig från Radio Treby men sitter med i bolagets styrelse som ordförande.
0512 – 30 20 30
daniel@radiotreby.se

Camilla Johansson Zakrisson är säljare av radioreklam och har många års erfarenhet inom försäljning och marknadsföring. Camilla har svar på dina frågor när det gäller annonsering i radion.
0512 – 30 20 04
camilla.johansson@radiotreby.se

Elin Jonsson säljer radioreklam över vårt västra sändningsområde. Elin har lång erfarenhet av reklamförsäljning inom radiobranschen och vet hur ditt företag exponeras på bäst möjliga sätt.
0512 – 30 20 05
elin.jonsson@radiotreby.se

Sandra Hansson är i radion under eftermiddagarna och sänder ett lättsamt snack mellan 14:00 – 18:00. Boråstjej som har lång erfarenhet inom radio, bla. Mix Megapol och Radio Båstad.
0512 – 30 20 00
sandra@radiotreby.se

Jonas Jakobsson är en välbekant radioröst över Trollhättan och Vänersborg men på Treby så är det tekniken han pillar med och gillar utmaningar med teknik och utvecklar datasystem.
0512 – 30 20 00
jonas.jakobsson@radiotreby.se